wywóz śmieci wrocławNasza firma zajmuje się wynajmem i transportem kontenerów  na odpady budowlane i gruz oraz sprzedażą piasku oraz kruszyw.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i również podmiotami gospodarczymi, z którymi w ramach umów proponujemy idealne warunki współpracy. 

W perfekcyjnych cenach odbieramy odpady z budowy oraz remontu, gruz, ziemie, odpady zielone oraz poprodukcyjne. Wszystkie odpady transportujemy tylko do legalnie działających sortowni i miejsc segregacji i utylizacji. Wybierając nasza firmę masz pewność, że 97% Twoich odpadów zostanie odzyskana i ponownie wykorzystana a nie trafia do lasów i na nielegalne wysypiska.

Zajmujemy się także sprzedażą kruszyw oraz piachów. Oferujemy szereg materiałów budowlanych sypkich wykorzystywanych w budownictwie zarówno drogowym jak i mieszkaniowym a także atestowane piaski do piaskownic.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, staramy się zagwarantować terminowość dostaw materiałów, wyłącznie najwyższej jakości. Zawsze doradzimy naszym klientom i upewnimy się, że zamawiany towar jest tym poprawnym. Nasze ceny są najbardziej konkurencyjne we Wrocławiu i okolicach.

Nasi klienci

logo triada budocen    logo   LOGO   logo Bruk-Garden m_zyg_bud

O nas
4.4 26 Opinie Wasz głos jest dla nas ważny !