Kontenery na śmieci Wrocław

Przy budowie budynków, remontach, rozbiórkach, demolkach czy generalnych porządkach, kontenery na śmieci to już standard – widzimy je wszędzie i staja się coraz bardziej popularne i niezastąpione w procesach i inwestycjach  budowlanych.

Nasza firma jest godnym polecenia partnerem z dużym doświadczeniem. Działamy zgodnie z przepisami i prawem transportowym. Kompletna usługa zawiera nie tylko wynajem kontenera, ale również koszty transportu i utylizacji odpadów – odbieramy śmieci i przewozimy je do miejsc, gdzie są poddawane utylizacji i dokładnemu recyklingowi - odzyskowi surowców wtórnych z odbieranych od Państwa odpadów.

W aktualnej ofercie posiadamy kontenery na śmieci wrocław otwarte o pojemnościach 2m3 – 7m3. Podstawiamy pojemniki budowlane  na wszelkie możliwe rodzaje odpadów w tym cegły, papa, śmieci budowlane, odpady przemysłowe, odpady zielone, folie, kartony i papiery, drewno, plastiki i szkło  itp -  szybko, sprawnie, a co najważniejsze ekologicznie – odpady, które odbieramy w kontenerach zawsze trafiają pod gruntowny recykling i odzyskiwane są  z nich surowce wtórne, które trafiają do ponownego obiegu.

Do transportu odpadów używamy stalowe kontenery na odpady typu mulda, zaprojektowane i wykonane pod specjalistyczne pojazdy bramowe, którymi dostarczamy je w umówione miejsca. Wykonujemy zlecenia ekspresowo, kompleksowo obsługujemy firmy budowlane, firmy brukarskie Wrocław, przedsiębiorstwa produkcyjne, wspólnoty mieszkaniowe oraz gospodarstwa domowe.

Przedsiębiorstwo SkipTrans w ostatnich czasach rozwinęło gamę produktów sypkich, które transportujemy waz z usługą kontenerową. Ze względu na łączenie wybranych usług, nasze ceny są najbardziej konkurencyjne na rynku, na sprzedaż piasku oferujemy najniższe ceny.


Jeśli chcesz zamówić kontener na śmieci Wrocław lub okolice, uzyskać więcej informacji lub poradę zapraszamy zadzwoń do nas:

tel1: 512 55 35 71

tel2: 71 725 86 25

lub napisz maila : biuro@skiptrans.pl

Zapraszamy !

Kontenery na śmieci Wrocław i okolice.

W obecnych  czasach niezastąpiony  przy budowach i remontach  jest stalowy kontener na śmieci wrocław  zwany kontenerem budowlanym.  Współczesna technika pozwoliła wykonać odpowiednie urządzenia załadowcze do tych podnoszenia i zestawiania kontenerów co pozwala ustawić je w dowolnym miejscu i dowolnej pozycji.  Kontener jest zawsze ładowany od góry co ulatwia proces samego załadunku, jest tez odpowiednio wytrzymały z przystosowanymi do załadunku bocznymi hakami do podnoszenia.

kontenery na śmieci wrocław

kontener na śmieci1

Kontenery na śmieci Wrocław
4.2 15 Opinie Wasz głos jest dla nas ważny !