Kontenery na gruz Wrocław

Wykonujesz prace rozbiórkowe? Burzysz ścianki, skuwasz gruz z posadzek lub zwalasz tynki i nie wiesz co zrobić z gruzem?

A może prowadzisz jakieś roboty ziemne lub prace w ogródku i nie wiesz co zrobić z odpadami zielonymi, ziemią czy gliną?

Odpowiedz jest prosta! Zamów kontener na gruz lub ziemie w specjalistycznej firmie, takiej jak SkipTrans.

Oferujemy kontenery o pojemności 5,5m3 oraz 7m3. Podstawiamy kontenery na gruz Wrocław i okolice. Cennik znajdą Państwo w zakładce kontenery - oferta.

Nasza firma ze szczególną troską dba o środowisko w województwie dolnośląskim oraz efektywność w gospodarce odpadami takimi jak gruz czy odpady budowlane, które odbieramy od naszych klientów . Jesteśmy prężnie działającą firmą obejmującą swoim zasięgiem tereny miasta Wrocław, wraz z przyległymi powiatami.

Przedsiębiorstwo SkipTrans w ostatnich czasach rozwinęło swoje usługi oferując szeroką gamę produktów sypkich, które dostępne są w zakładce kruszywa-piach. Ze względu na łączenie wybranych usług nasze ceny są najbardziej konkurencyjne na rynku - oferujemy najlepsze ceny!

Rozpoczęliśmy nasza przygodę w okresie tzw. boomu budowlanego, gdzie nadmiar inwestycji spowodował duże zapotrzebowanie na usługi transportowe w zakresie obsługi budów nie tylko we Wrocławiu, ale i w całym województwie dolnośląskim. Kontenery na odpady i kontenery na gruz wrocław od tego momentu stały się niezastąpionym elementem w przebiegu inwestycji budowlanych – ułatwiają one utrzymanie porządku na placu budowy oraz łatwość w ich usuwaniu. Obsługujmy wiele firm, nie tylko tych dużych, ale również rodzinne firmy budowlane i mikro-przedsiębiorstwa - jak firmy brukarskie , firmy deweloperskie i produkcyjne. Oprócz bazy klientów stałych odbiorcą naszych usług są również gospodarstwa domowe, osoby prywatne najczęściej zamawiają kontenery w przypadku remontów, sprzątania swoich posesji czy mieszkań, podczas wiosennych porządków ogrodowych oraz przeprowadzek. Odbierane przez nas odpady i gruz budowlany poddajemy gruntownemu recyklingowi po to aby upłynnić proces gospodarki odpadami i zapobiec zapychaniu się nadmiernie składowisk odpadów w naszym kraju. Zapraszamy wszystkich do współpracy, jesteśmy firma rzetelna i zawsze dbamy o terminowość wykonywania naszych usług.

 


Jeśli chcesz zamówić kontener, uzyskać więcej informacji lub poradę zapraszamy zadzwoń do nas:

tel1: 512 55 35 71

tel2: 71 725 86 25

lub napisz maila : biuro@skiptrans.pl

Zapraszamy !

kontener 7m3

 

 

kontenery na gruz wrocław

Kontenery na gruz Wrocław i okolice - niskie ceny, szybkie terminy realizacji zleceń !

Kontenery na gruz Wrocław
3.4 83 Opinie Wasz głos jest dla nas ważny !